Zobacz również

Powiązane wpisy

Pokój zagadek, czyli jak uciec z zamkniętego pomieszczenia

Dodano: 2016-06-22 Przez: admin


Pokój zagadek, inaczej zwany także escape roomem, to nowatorska forma rozrywki, która zdobywa coraz to więcej zwolenników. Wielu ludzi chętnie odwiedza escape roomy. Jest to szansa na spędzenie popołudnia inaczej niż zwykle, a także na przeżycie niesamowitej przygody, na tle wątku np. kryminalnego.
Pokój zagadek to profesjonalnie przygotowane pomieszczenia, które naszpikowane są starannie ukrytymi wskazówkami. Zadaniem graczy jest odnalezienie ich wszystkich w zakamarkach pokoju, oraz oczywiście – ich rozwiązanie. Tylko rozwikłanie kompletu zagadek, jakie zawiera dane escape room gwarantuje sukces, czyli otwarcie zablokowanych drzwi.
Pokój zagadek to atrakcja, która jest skierowana do wszystkich. Jedynym warunkiem korzystania z niej jest chęć dobrej zabawy oraz przeżycia przygody. Pokoje zagadek są oparte na różnych scenariuszach. Kreowanie fabuły jesty nieograniczone i zależy od kreatywności i pomysłowości twórców. Niezależnie od tego, jakie zagadki i przygody zakłada scenariusz – cel zawsze pozostanie ten sam – trzeba jak najszybciej wydostać się z zamkniętego pomieszczenia.

Pokój zagadek – oferta logicznej gry dla każdego

Aby wziąć udział w zabawie, należy telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej zarezerwować sobie interesujący Państwa termin. Daje to nam możliwość profesjonalnego przygotowania wnętrza.
Pokój zagadek to zabawa grupowa, dlatego kierowana jest do od dwu do pięcioosobowych drużyn. Koszt uczestnictwa w zabawie obejmuje wejście jednej ekipy. Niezależnie od ilości osób, cena jest ta sama. Każda zaczynająca zabawę drużyna otrzymuje zarys scenariusza i zostaje zamknięta w pokoju na określony czas. W czasie tym, uczestnicy mogą korzystać ze wszystkich elementów dostępnych w pokoju, w celu znalezienia cennych wskazówek. Pokój zagadek nie przewiduje korzystania z telefonów komórkowych, więc na czas trwania zabawy, należy się z nimi rozstać. Jest za to możliwe skorzystanie z podpowiedzi.
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy